Metin2War GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Metin2War GR ~~~ Fight The Power
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Αντικατάσταση λωτού!
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠεμ Μαρ 03, 2016 9:22 am από Metin2War GR GameTeam

» φήμες λένε..
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΤρι Φεβ 16, 2016 2:20 pm από Metin2War GR Players

» Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι!
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 2:21 pm από Metin2War GR GameTeam

» Αποκριάτικες στολές.
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 2:14 pm από Metin2War GR GameTeam

» Σχετικα με την Δ.Ο
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 2:05 pm από Metin2War GR GameTeam

» Ενημέρωση σχετικά με τις σεζόν και τις βαθμίδες.
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 6:43 am από Metin2War GR GameTeam

» Metin2War Proffesional Clan Tournament ~WPCT~
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 6:38 am από Metin2War GR GameTeam

» Drop Event Χριστουγέννων
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΚυρ Δεκ 06, 2015 11:26 am από Metin2War GR GameTeam

» Server offline για λίγο καιρό
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΚυρ Δεκ 06, 2015 10:45 am από Metin2War GR GameTeam


 

 καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 9:35 am

ArmWar



Καλησπερα σε ολους παιδια ειμαι ενας καινουργιος παικτης στον σερβερ σχετικα καινουργιος βασικα(1 μηνα παιζω) εχω τελιοσει τον βιολογο και απο ιτεμς ειμαι σχεδον φουλ με οτι τελευτεο εχει κυκλοφορισει...και κανω πολυ συχνα μαχες (PvP)για να ανεβω θεσεις στην καταταξη και συνηθως μαχομαι στην αρενα μαχων(Αρενα PvP)αλλα εκει δεν γινετε να βαζεις ποτς δεκτω αλλα αυτοματα ποτς(AutoPots)
γιατι γινετε...κανονικα απο οσο ξερω κανενα αντικειμενο που να επαναφερει την ζωη δεν επιτρεπετε στην αρενα μονομαχιων μηπως ειναι καποιο bug?γρηγορη απαντηση παρακαλω το θεωρω αδικο να χανω επειδη ο αλλος γεμιζει την ζωη του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 9:42 am

Vampir4


Καλησπερα και απο εμενα λοιπον,απο οσο γνωριζω φιλε μου τα Autopots εχουν προστεθει τωρα και δεν εχει προφτασει η Δ.Ο
να τα αφαιρεσει απο την αρενα μονομαχιων για αυτο απο οσο μιλησα μαζι του θα τα βγουν το συντομοτερο δυνατον αλλα αν ενιωσες αδικημενος μπορεις να στιλεις Ticket!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 9:47 am

ArmWar



Νιωθω φιλαρα μου γιατι εχω χασει σε 12 μαχες απο τον ιδιο παικτη οποτε καταλαβαινεις ρε αδερφε τωρα ισως ειχα ανεβει στους 100
αλλα εξαιτιας αυτου του επιτιδιου δεν γινετε...εγω ομως επειδη τον σκευτομε λιγακι δεν θα τον αναφερω θα του δωσω την ευκερια να μαθει να κανει τιμιες μαχες αν δεν το κανει τοτε εγω θα στιλω Ticket και θα ξερει πολυ καλα τι επιφερει η επαναφορα ζωης στην αρενα μονομαχιων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 9:50 am

TOYMPANO4



χαιρετω και παλι τον σερβερ μετα απο παρα πολυ καιρο λογο υποχρεωσεων τελος παντων παρακολουθω το ποστ εγω θα τον ειχα αφισει στα χερια της Δ.Ο γιατι δεν γινετε καποιος που κανει κοπο να φτιαχτει να του πετανε στα σκουπιδια ολη αυτη την δουλεια μεσα σε λιγες μαχες αλλα τι να πω ρε φιλε δεν προκειτε να σε πιεσω να κανεις κατι...η αποφαση ειναι δικη σου σε καμια περιπτωση δικη μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR GameTeam
Metin2War Team
Metin2War Team
Metin2War GR GameTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 525
Εμπειρία : 5239
Φήμη : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Metin2War GR

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 10:00 am

[TGM]Only




Καλησπερα παιδια και εγω βλεπω το ποστ αρκετη ωρα πιστευω οτι ηταν απαραιτητη η επεμβαση ενος μελους της Δ.Ο για να μην δημιουργηθουν εντασεις και καταληξετε σε τσακωμο πραγμα που δεν θα θελαμε.Ακου ArmWar το αν θα καταγγειλεις τον user δικο σου θεμα αλλα θα ηταν πολυ χρησιμο αν μπορουσε να παρεβρεθει στο τρεχον ποστ ετσι ωστε να ακουσουμε τι εχει να πει.Η Δ.Ο στο θεμα αυτο δεν μπορει να κανει τιποτα εκτος και αν δωθει το ονομα του user σε Ticket μονο τοτε μπορουμε να επεμβουμε αλλιως πρεπει να το κανονισεις εσυ προσωπικα με τοv παικτη.Ειπα την γνωμη μου που πιστευω θα ηταν η καλυτερη λυση για να μην τιμωριθει κιολας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://metinwar2.forumgreek.com
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 10:10 am

ArmWar



Μου φενετε πολυ καλη ιδεα αυτη πιστευω μπορει να αποτελει και την λυση στο προβλημα μου θα του μιλησω αμα ειναι αν και πιστευω οτι σιγουρα θα βλεπει το ποστ εξισου χρησιμο θα ηταν να εμφανιστει και ενας διαχειριστης του σερβερ να ακουσουμε και την γνωμη του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 10:11 am

mpafiaris



Πολυ καλη ιδεα θα ηταν αυτη καλυτερα να εμφανιστει καποιος διαχειριστης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 10:13 am

KisameCY



Ξερεις κατι ομως εφοσον σου απαντησε ενα μελος της Δ.Ο τι διαφορα θα εχει να σου απαντησει καποιος διαχειριστης πιστευω θα λαβεις μια παρομοια απαντηση!Η δικη μου γνωμη ειναι ξεχνατο και συνεχισε να διασκεδαζεις και αν επαναλιφθει κανε τικετ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 10:21 am

EimaiKiller



Δεν ειναι το ιδιο γιατι καποιες συντεχνιες απο οσο γνωριζω φιλε μου κανουν ολοκληρο θεμα για να μπεις στην συντεχνια τους δηλαδη πρεπει να εχεις τελιοσει τον βιολογο να εισαι φουλ donate και να μην πεφτεις σχεδον καθολου ευκολα που ξερεις τους στοχους που ειχε ο συγκεκρυμενος παικτης μπορει να ηθελε να μπει σε μια συντεχνια και να εκανε εξασκηση για να δει τις ικανοτητητες του και ποιος ειναι αυτος ο "μαγκας" που θα παει με το ετσι θελω να διακοψει την προετιμασια του γιατι ο ArmWar μπορει να νομιζει οτι δεν ειχε καταφερει να φτιαξει καλες αμυνες και να ηταν για παραδειγμα φουλ απο αμυνες(80αρες παντου δηλαδη)που ειναι πολυ δυσκολο να το πετυχουν οι παικτες και να νομιζε πως ηθελε αλλαγη και ετσι μπορει μετα απο ενα μεγαλο χρονικο διαστημα να πετυχενε παλι τις ιδιες αμυνες...Ε ΟΧΙ ΕΛΕΟΣ ας μπει εδω αυτος ο "μαγκας" να μας πει και εμας τον λογο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 10:24 am

goylverin



Εχεις δικιο,εχεις απολυτο δικιο ρε αδερφε μου δηλαδη ελεος ας μπει εδω να το λυσει εμα πια νιωθει ωραια τωρα με αυτο που εκανε?Νιωθει τουμπανο ελεος εγω σηκωνω να χερια ψηλα απορω με εσενα ρε ArmWar πως κανεις υπομονη και δεν στελνεις τικετ πραγματατικα απορω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR GameTeam
Metin2War Team
Metin2War Team
Metin2War GR GameTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 525
Εμπειρία : 5239
Φήμη : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Metin2War GR

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 10:32 am

[BA]XNoSpamersX



Aκουστε με τωρα παιδια το θεμα εχει την πιο απλη λυση απλα εσεις δεν θελετε μαλλον να την δειτε...ή μπορει ο παικτης να μπει μεσα εδω περα και να σας μιλησει ή να στιλεις τικετ με το ονομα του και να τιμωριθει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://metinwar2.forumgreek.com
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5565
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 10:35 am

YesItIs



Ε λοιπον να μπηκα στην συζητηση πως νιωσατε εβαζα ποτς επειδη ετσι μου γουσταρε το καταλαβατε αντε παρατιστε με τωρα και μην ακουσω προιδοποιησεις για ασεβη γλωσσα και λιγα λεω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR GameTeam
Metin2War Team
Metin2War Team
Metin2War GR GameTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 525
Εμπειρία : 5239
Φήμη : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Metin2War GR

καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...   καποια στιγμη πρεπει να σταματησει... EmptyΠαρ Μαρ 08, 2013 10:38 am

[ΒΑ]ΧΝοSpamersX



Λοιπον επειδη δεν μου αρεσει ετσι οπως μιλας καταρχιν εφοσον το παραδεχεσε υπηρχε περιπτωση να μην τιμωριθεις αλλα εφοσον δεν σεβεσε τιποτα και δεν εχει γνωση κανονων οπως φενετε θα τιμωριθεις με 5 ημερες αποκλεισμο στον παικτη σου,αφου θα εχεις και χρονο τωρα πηγενε αν εχεις ορεξη να διαβασεις τους κανονες για να μην υπαρξουν μελλοντικοι αποκλισμοι γιατι μετα απο καποιο αριθμο θα φτασεις στον μονιμο.
Απαντηση δωθηκε.
#Κλειδωνει και μεταφερετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://metinwar2.forumgreek.com
 
καποια στιγμη πρεπει να σταματησει...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αλλαγες στον client και καποια νεα πραγματα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Metin2War GR :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε: