Metin2War GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Metin2War GR ~~~ Fight The Power
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Αντικατάσταση λωτού!
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 03, 2016 9:22 am από Metin2War GR GameTeam

» φήμες λένε..
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 16, 2016 2:20 pm από Metin2War GR Players

» Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι!
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 2:21 pm από Metin2War GR GameTeam

» Αποκριάτικες στολές.
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 2:14 pm από Metin2War GR GameTeam

» Σχετικα με την Δ.Ο
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 2:05 pm από Metin2War GR GameTeam

» Ενημέρωση σχετικά με τις σεζόν και τις βαθμίδες.
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 6:43 am από Metin2War GR GameTeam

» Metin2War Proffesional Clan Tournament ~WPCT~
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 6:38 am από Metin2War GR GameTeam

» Drop Event Χριστουγέννων
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 06, 2015 11:26 am από Metin2War GR GameTeam

» Server offline για λίγο καιρό
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 06, 2015 10:45 am από Metin2War GR GameTeam


 

 Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 11, 2013 12:09 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven NoWhatNo Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, εγώ πιστεύω θα περνάμε τέλεια διότι θα μπορούμε να μιλάμε και το βραδάκι από κινητό τέλειαααααα ειλικρινά μπράβο σε αυτόν που το σκέφτηκε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 11, 2013 12:18 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven goylverin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Ευχαρίστησή μου να σας κάνω να μην βαριέστε!Παρόλο που είμαι παίκτης θέλω να ασχοληθώ περισσότερο αλλά προσοχή για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις δεν λέω ότι θα μπω μέλος στην Δ.Ο απλά ότι θέλω να βοηθάω την κοινότητα σαν ένα πολύ καλό μέλος της!
Ότι άλλο θέλετε μην διστάσετε να έρθετε σε επικοινωνία μαζί μου.
Φιλικά goylverin


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Pektes MetinWar2 στις Δευ Νοε 11, 2013 12:23 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 11, 2013 12:20 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven BlackSura Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 




Αν κάποιος είναι μέλος της Δ.Ο και διατηρεί και έναν παίκτη στο παιχνίδι δεν νομίζω να είναι πρόβλημα οπότε goylverin δεν χρειάζεται να διευκρινίζεις πιστεύω είναι δικαίωμα κάποιου να είναι μέλος της Δ.Ο και να διατηρεί παράλληλα και τον παίκτη του!
Φιλικά BlackSura-Prestige
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 11, 2013 12:22 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven goylverin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Καλύτερα να είμαι λίγο επιφυλακτικός ακούω τι γίνετε και το τελευταίο πράγμα που θέλω να κάνω τώρα είναι να τσακώνομαι!
Φιλικά goylverin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 11, 2013 12:26 pm

Like a Star @ heaven UltraShaman Like a Star @ heaven 


Συμφωνώ σχεδόν απόλυτα με την άποψη του BlackSura,διότι αν σκεφτεί κανείς πως για να εγκριθείς ως μέλος,πρέπει πρώτα όπως όλοι ξέρουμε να κάνεις αίτηση,κλπ. Οπότε αν η ''τιμιότητα'' ισχύει και όλα ρέουν καλώς,δε νομίζω πως υπάρχει κάποιο θέμα. 
+1 στον BlackSura Smile
Φιλικά UltraShaman
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 11, 2013 12:28 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven sporakos Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Έχω αρχίσει ειλικρινά να μένω άφωνος με κάποια παιδιά από εδώ μέσα...Μπράβο παιδιά και από εμένα γράφετε με ωριμότητα και σκέφτεστε αυτά που λέτε
μπράβο και πάλι μπράβο μόνο έτσι μπορείτε να πάτε μπροστά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 11, 2013 12:32 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven MadSize Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 




Παίδες και από εμένα μπράβο!!Κάτι άσχετο τερμάτισα τις αποστολές του βιολόγου στον σούρα μου πάμε Seon τώρα Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Νοε 11, 2013 12:34 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven ShowTime Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Ωραίος!!!Χαίρομαι για όλους παιδιά!Είστε τα φιλαράκια μας...Χτες ήπιαμε βότκα με κάτι παιδιά και γίναμε πίτα και είμαι λίγο κάπως Razz
Οπότε προσέχετε έχετε και αλκοόλες στην κοινότητα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 11:31 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven goylverin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Είμαστε έτοιμοι για την εισαγωγή των πετ?
Για να ακούω...τι μου κάνετε τα νέα σας από το παιχνίδι τα πάντα!!!
Φιλικά goylverin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 11:35 am

Like a Star @ heaven strikesout Like a Star @ heaven 



Αφού θέλεις να τα ακούσεις όλα ας ξεκινήσω εγώ...Σήμερα έκανα drop zelkova προσπάθησα να βρω Δον Χουάν αλλά χωρίς επιτυχία!
Αυτά θα ήθελα να ακούσω από εσένα μιας και είσαι ένας από τους πιο έμπειρους παίκτες που υπάρχουν σε αυτόν εδώ τον σέρβερ!
Λοιπόν...ΑΚΟΥΩ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 11:41 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven goylverin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Ειλικρινά δεν έχω κάτι το ιδιαίτερο να πω σαν "μεγάλος" παίκτης όπως λες,απλά κάθομαι στην πόλη και μιλάω με φίλους στο PM ή άλλες φορές πάω και βγάζουμε φώτο ως γνωστά ποζέρια που είμαστε Razz Razz Razz και μετά κάθομαι και AFK Razz .Αυτά από εμένα ας ακούσουμε και άλλους όμως!
Φιλικά goylverin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR GameTeam
Metin2War Team
Metin2War Team
Metin2War GR GameTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 525
Εμπειρία : 5238
Φήμη : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Metin2War GR

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 11:48 am

[MOD]Diamond



Λοιπόν ας ξεκινήσω και εγώ να σας λέω πως πέρασα την μέρα μου σήμερα στον σέρβερ!Κοιμόμουν στο AFK  στην πόλη Razz εμμ μετά πήγα για λίγο ντροπ και αργότερα ξανακοιμίθηκα στο AFK στην πόλη Sleep Sleep 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://metinwar2.forumgreek.com
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 11:57 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Vampir4 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 




Αυτά είναι...!Τέλεια μέρα ήταν σήμερα απλά ΤΕΛΕΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 2:05 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven BlackSura Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Καλησπέρα παιδιά ή μάλλον καληνύχτα παιδιά Razz.Σε λίγο θα πάω για νανάκια και είπα πριν πάω να πω ένα καληνύχτα στην κοινότητα!
Οπότε καληνύχτα παιδιά να έχετε ένα πολύ καλό και όμορφο βράδυ τα λέμε αύριο Smile Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR GameTeam
Metin2War Team
Metin2War Team
Metin2War GR GameTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 525
Εμπειρία : 5238
Φήμη : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Metin2War GR

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 2:07 pm

[ΜΟD]Diamond



Καλό σου βράδυ λοιπόν BlackSura!Λοιπόν παιδιά άλλαξε η μέρα πριν λίγα λεπτά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://metinwar2.forumgreek.com
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 2:09 pm

Like a Star @ heaven HonorStyle Like a Star @ heaven 



Είμαι συγκλονισμένος με αυτά τα νέα κύριε Diamond...Φυσικά πλακίζω καλημέρα σε όλουςς!
Επίσης καλό βράδυ πάω να κοιμηθώ νύσταξα ασχέτως που αύριο έχω και σχολείο...οπότε καλό βράδυ Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 2:12 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven goylverin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Καλησπέρα παιδιά,
ήρθε η ώρα μου να σας καληνυχτίσω και εγώ διότι αύριο δουλεύω οπότε χρειάζομαι ξεκούραση!Αύριο σας θέλω πάλι μέσα σας έχω μια έκπληξη που θα σας αρέσει πολύVery Happy .Καλό σας βράδυ.
Φιλικά goylverin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 2:13 pm

Like a Star @ heaven xdakosx Like a Star @ heaven 




Θα περιμένουμε με ανυπομονησία την έκπληξη σου goylverin καλό σου βράδυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 13, 2013 8:15 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven goylverin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Καλησπέρα και καλό απόγευμα σε όλους!
Τι μου κάνετε,είστε καλά;Λοιπόν ετοιμαστείτε έρχεται η έκπληξη που σας ετοιμάζω αν όχι σήμερα αύριο σίγουρα!
Εννοείται βεβαίως ότι η έκπληξη μου θα είναι σε άλλο topic.
Φιλικά goylverin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 13, 2013 8:22 am

Like a Star @ heaven trialSSS Like a Star @ heaven 



Χμ...Κάποιος μπαίνει στο Φόρουμ μας με ορέξεις χαίρομαι για αυτό!Λοιπόν κύριε goylverin ή αλλιώς goylve είμαστε καλά είμαστε μέσα στον σέρβερ και αράζουμε και γενικά περνάμε μια φάση...ΧΑΛΑΡΗΗΗΗΗΗ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 13, 2013 8:26 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven BlackSura Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Προφανώς και ναι trialSSS...τουλάχιστον βλέπω την χαρά στο ποστ του Goylverin Razz .Μάλλον μας ετοιμάζει κάτι πολύ ωραίο για αν δούμε...!Πλέον έχω αρχίσει να μένω και εγώ άφωνος και φυσικά δεν είμαι ο μόνος...!
Μην ξεχνάτε παιδιά μια υπενθύμιση ακόμη ψάχνουμε μόνιμα άτομα για τους Prestige οπότε αν θέλετε ΠΜ εδώ ή στο παιχνίδι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 13, 2013 8:26 am

Like a Star @ heaven trialSSS Like a Star @ heaven 




ναι πρέπει να ετοιμάζει κάτι πολύ ωραίο! 
Razz 




@[MOD]MissFortune:Έχεις μια προειδοποίηση για greelish παρακαλώ δίαβασε τους κανόνες!~~~
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Νοε 14, 2013 10:33 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven goylverin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 




Καλημέρα αγαπητή μου κοινότητα,
Ζητάω συγγνώμη που δεν υλοποιήθηκε εχτές η ιδέα αλλά έτυχε κάτι απρόοπτο.
Λοιπόν σε αυτό εδώ το ποστ θα γίνονται και συνεντεύξεις παικτών!Θα τους ρωτάμε δηλαδή διάφορα πράγματα για τον παίκτη τους πως εμπνεύστηκαν το όνομα τους κτλπ.Οι δημοσιογράφοι που θα κάνουν τις συνεντεύξεις θα δημοσιευτούν στο αρχικό μου ποστ εδώ στην θεματική ενότητα.
Ελπίζω να σας άρεσε η ιδέα καλή συνέχεια,
Φιλικά goylverin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Νοε 15, 2013 2:08 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven goylverin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 


 
Καλησπέρα αγαπητή μου κοινότητα,
λοιπόν από τότε που ανακοίνωσα τις συνεντεύξεις έχει γίνει χαμός όλοι θέλουν...Αρχικά έχουμε διαλέξει 50 παίκτες τους πιο "δημοφιλείς" και έπειτα θα μπορείτε όλοι να μου στείλετε μήνυμα για να σας κάνω μια συνέντευξη.
Ξεκινάμε λοιπόν με τον Καλύτερο Σαμάνο Από ότι ακούω και 10ος σύμφωνα με την κατάταξη και φυσικά είναι ο EnjoyMe.




goylverin:Καλησπέρα


EnjoyMe: Hiiiii 


goylverin: Ας μπούμε κατ' ευθείαν στο "ψητό"....πώς σκέφτηκες το όνομα του χαρακτήρα σου;


EnjoyMe: Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο απλά εκείνη την στιγμή αυτό μου ήρθε... 


goylverin: Σαν παίκτης του Metin2War "σαμάνος" ποιο είναι το δυνατό σου σημείο;


EnjoyMe: Αυτά δεν λέγονται bounce 


goylverin: Κρύβεις κρυμμένους άσους στο μανίκι σου λοιπόν.


EnjoyMe: Μα φυσικά Very Happy 


goylverin: Έχεις δημιουργήσει ποτέ συντεχνία;


ΕnjoyMe: Φυσικά και ακόμη έχω τους FANATICS Very Happy


goylverin: Προτιμάς να είσαι μέλος η αρχηγός σε μία συντεχνία;


EnjoyMe: Εμ...αναλόγως τις περιόδους αυτήν την στιγμή κρατάω τους FANATICS γιατί έχω χρόνο και μπορώ να ασχολούμαι με την συντεχνία όταν δεν έχω καλύτερα προτιμώ να είμαι μέλος απλό γιατί αν δεν έχεις χρόνο τι θα κάνεις;;;Για μία καλή συντεχνία απαιτείται χρόνος και οργάνωση!


goylverin: Αυτήν την στιγμή ποια θεωρείς καλύτερη συντεχνία του server;


EnjoyMe: Θα προτιμήσω να μείνω ουδέτερος σε αυτήν την ερώτηση.


goylverin: Θεωρείς ότι το παιχνίδι αρχίζει να χάνει το ενδιαφέρον του;


EnjoyMe: Όλα κάποτε χάνουν το ενδιαφέρον τους...αλλά ξανά ανακτάτε το ενδιαφέρον από όλους μας,λόγο πολέμων,pvp's κτλπ.


goylverin: Και τώρα η τελευταία ερώτηση...Ποιοι κατά την γνώμη σου είναι οι τρεις καλύτεροι παίκτες του server και που βασίζεις τα λεγόμενά σου;


EnjoyMe: Θα προτιμούσα και εδώ να μην απαντήσω....Υπάρχουν πολλοί καλοί παίκτες στον server...αν πω μόνο τρεις θα αδικήσω κάποιους!


Ευχαριστούμε τον EnjoyMe για τον χρόνο του.
Θα ακολουθήσουν κι άλλες συνεντεύξεις,μείνετε συντονισμένοι.
Φιλικά goylverin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5564
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συζητήσεις και απορίες για το παιχνίδι!   Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Νοε 15, 2013 2:09 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Vampir4 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 




Τελικά βγήκε πιο ωραίο από όσο περίμενα μπράβο!
Θέλουμε κι άλλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ο server ποτε θα ανοιξει ξανα ?
» Ακαδημία των Vedas ! (Αναζήτηση ατόμων)
» πουλαω donate για αποδειξεις..!
» βγηκαν νεες πανοπλκιες στο παιχνιδι?
» Metin2War Proffesional Clan Tournament ~WPCT~

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Metin2War GR :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: