Metin2War GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Metin2War GR ~~~ Fight The Power
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Αντικατάσταση λωτού!
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΠεμ Μαρ 03, 2016 9:22 am από Metin2War GR GameTeam

» φήμες λένε..
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤρι Φεβ 16, 2016 2:20 pm από Metin2War GR Players

» Συζητήσεις και συνεντεύξεις από τους παίκτες στο παιχνίδι!
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 2:21 pm από Metin2War GR GameTeam

» Αποκριάτικες στολές.
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 2:14 pm από Metin2War GR GameTeam

» Σχετικα με την Δ.Ο
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 2:05 pm από Metin2War GR GameTeam

» Ενημέρωση σχετικά με τις σεζόν και τις βαθμίδες.
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 6:43 am από Metin2War GR GameTeam

» Metin2War Proffesional Clan Tournament ~WPCT~
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΚυρ Φεβ 14, 2016 6:38 am από Metin2War GR GameTeam

» Drop Event Χριστουγέννων
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΚυρ Δεκ 06, 2015 11:26 am από Metin2War GR GameTeam

» Server offline για λίγο καιρό
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΚυρ Δεκ 06, 2015 10:45 am από Metin2War GR GameTeam


 

 Καλή συνέχεια από EnjoyMe.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 12:52 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven EnjoyMe Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Όπως λέω και στον τίτλο αποχεραιτάω το παιχνίδι λόγο υποχρεώσεων που δεν μου αφήνουν τον ελεύθερο χρόνο που θα ήθελα για να ασχοληθώ σωστά με το παιχνίδι.Μπορώ να σας πω ότι όλο αυτό το καιρό πέρασα τέλεια μαζί σας και να ξέρετε δεν θα σας ξεχάσω ποτέ!!!Ξέρω ότι με κάποιους δεν είχα και τις καλύτερες σχέσεις αλλά παιδιά είναι ένα παιχνίδι και εφόσον σταματάω εδώ εγώ οφείλω μια μεγάλη συγνώμη προς τα παιδιά αυτά.Να είστε σίγουροι ότι ποτέ δεν θα ξεχάσω τις φάρσες σας την παρέα που μου κάνατε που μου σταθήκατε όταν εγώ είχα κάποια προβλήματα όλα αυτά θα μείνουν στο μυαλό μου...Όλους όσους γνώρισα στο παιχνίδι και γίναμε φίλοι να ξέρετε ότι δεν θα χαθούμε!!!Θα μπένω που και που εδώ στο Φόρουμ ή στο παιχνίδι να βλέπω τι κάνετε.
ΑΝΤΙΟΟΟΟΟ παικτάρες μουυυυυυ να περνάτε τέλειαααααααα!!!!

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Rose2
Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Signac
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 12:54 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven goylverin Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Πλάκα μου κάνετε???
Από που να ξεκινήσω και από που να τελείωσω...Από την βοήθεια που μου πρόσφερες από την υπομονή που έδειχνες από που!!!!
Αδερφέ μου να περνάς καλά σου εύχομε σε ότι και να κάνεις στην ζωή σου να ξέρεις ότι εγώ θα είμαι πάντα εδώ για εσένα...
Θέλω να περνάς καλά καλή συνέχεια αδερφέ μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 12:57 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven callmemaster Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Bosssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss που πας και μας αφήνεις μόνους εδώ με ποιον θα δέρνω εγώ τώρα τους μπλε και τους κίτρινους εεε με ποιον θα σαχλαμαρίζω στις 4 το χάραμα???Να περνάς καλά ρε αδερφέ μου και να θυμάσε ότι χρειαστείς ξέρεις που θα με βρεις!!!
Καλή συνέχεια μπροοοο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:00 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven SmellOut Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Μία φράση θα πω εγώ που σε χαρακτηρίζει...
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ!
Όλο αυτόν τον καιρό που κάναμε παρέα δέθηκα μαζί σου και ξέρω πως είσαι ένα από τα πιο γ@μ@τ@ παιδιά που έχω γνωρίσει....
Αντίο ρε αδερφέ και να μην χαθούμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR GameTeam
Metin2War Team
Metin2War Team
Metin2War GR GameTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 525
Εμπειρία : 5210
Φήμη : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Metin2War GR

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:06 pm

[GM]One




Σαν μέλος της Δ.Ο ας αποχαιρετίσω και εγώ έναν πολύ καλό παίκτη από ότι βλέπω στην βαθμολογία χαρακτήρων .
EnjoyMe από όσο θυμάμαι είσαι ένας από τους παλαιότερους καλούς παίκτες του server και έχω ακούσει πολλά για εσένα από άλλους παίκτες
Καλή συνέχεια λοιπόν και από εμένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://metinwar2.forumgreek.com
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:09 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven  SirRyan Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 




EnjoyMe αν δεν είσουν εσύ αδερφέ δεν θα είχα σήμερα τον SirRyan χάρης εσένα τον έχω στήσει έτσι όπως είναι να περνάς καλά αδερφέ καλή σου συνέχειααααα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:13 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven KisameCY Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Νόμιζες σε ξέχασα?????????????????
ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ τους αδερφούς αγορίνο μου δεν τους ξεχνάμε η βοήθεια που πρόσφερες ήταν πραγματικά ανεκτίμητη και όχι πάντα με κάποια αντικείμενα αλλά με την παρέα σου βασικά θα πω ΚΥΡΙΩΣ με την παρέα σου.
Καλή συνέχεια λοιπόν και ελπίζω να πήρες την σωστή απόφαση μην μας ξεχάσειςς!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:15 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven TheEpic Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Καλή συνέχεια και από εμένα ρειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι να είσαι καλά και μην χαθούμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:17 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven K1ll3r Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



EnjoyMe αλήθεια λοιπάμε τι είναι αυτά που κάνεις και μας παρατάς έτσι ε?
αχαχαχαχαχαχα αστιεύομαι βεβέως ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα αδερφέ εγώ θέλω να σε βλέπω χαρούμενο!!!!
Καλή συνέχεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:21 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven natasalove Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Χμμμ έτσι αφήνουν την Νατάσα χμμμμ οκ EnjoyMe οκ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
Μωροοοοό να περνάς καλά σου εύχομε ότι καλύτερο Arrow Arrow Arrow 
Καλή συνέχεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:23 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Busted Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Καλή σου συνέχεια δεν μπορώ να κάθομε να λέω τις βοήθεις που πρόσφερες να γεμίσω 15 σελίδες++++++++
χαχχαχααχχαχ αδερφέ αντίο και να περνάς καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:26 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven priceman Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



Άνετα ο καλύτερος Σαμάνος oλόκληρου του server άνετα όμως!!!!
Τι να πω ότι και να πω θα είναι λίγο πραγματικά!
Καλή συνέχεια ρε να περνάς καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:29 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Troll3r Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 




Αχχχ ρε φίλε πως τα φέρνει όμως η ζωή μην χαθούμε ρε μπροοοο μην χαθούμε!!
Άντε καλή συνέχεια και να είσαι καλά σου εύχομε να πετύχεις σε ότι και να κάνεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:31 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Believe Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 



omgggg τι λες τώρα ο enjoyyyy παρετάει κάποια πλάκα μου κάνετε μα γιατί πως τι παίχτηκε εδώ???
Τέλως πάντων καλή συνέχεια ρε enjoyme να περνάς καλά και να κάνεις ότι σε κάνει να γελάς Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:40 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Steel Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 




Καλή συνέχεια να έχεις και να περνάς καλα ρε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:46 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven priceofhonor Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 




καλή συνέχεια παρόλο που δεν σε γνώρισα πολύ καλά άκουγα καλά πράγματα για εσένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR Players

Metin2War GR Players


Αριθμός μηνυμάτων : 1000
Εμπειρία : 5536
Φήμη : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : In the world of metinwar

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 1:57 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Psofos Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven




Άντε γεια σου ρε enjoyme τα λέμε και καλά να περνάς ρε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Metin2War GR GameTeam
Metin2War Team
Metin2War Team
Metin2War GR GameTeam


Αριθμός μηνυμάτων : 525
Εμπειρία : 5210
Φήμη : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2012
Ηλικία : 34
Τόπος : Metin2War GR

Καλή συνέχεια από EnjoyMe. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή συνέχεια από EnjoyMe.   Καλή συνέχεια από EnjoyMe. EmptyΤετ Σεπ 11, 2013 2:01 pm

[SM]NoobKiller






Το θέμα κλειδώνει μετά από επιθυμία του συντάκτη!
Πέρα από αυτά καλή συνέχεια και από εμένα EnjoyMe!
#Κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://metinwar2.forumgreek.com
 
Καλή συνέχεια από EnjoyMe.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» EnjoyMe και GM's.
» Kαλη συνεχεια!
» Διαγωνισμος Βιντεο(PvP)
» Ban στον EnjoyMe για παραβλεψη προειδοποιησεων!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Metin2War GR :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: